top of page
SAMANINGAM GYVENIMUI

Esu patyrusi laiko trūkumą susitikimui su savimi: baigiau teisės studijas, ilgus metus siekiau iš pažiūros sėkmingos karjeros notarų biure ir advokatų kontoroje. Ir tikrai prireikė laiko „pabusti“ bei suvokti, jog didžiausią džiaugsmą ir pilnatvę patiriu būtent miške, dalyvaudama ir pati organizuodama išvykas, turistinius žygius bei miško maudynes.

Galima sakyti, jog miškas tiesiogine to žodžio prasme man padėjo sugrįžti į save, atrasti savąjį kelią ir pasinerti į Shinrin Yoku studijas. Kiekvienas iš mūsų yra individuali asmenybė su savosiomis kryžkelėmis ir klausimais.

Mano intuicija ir praktika rodo, jog būtent miško ramybė ir struktūrizuotas atsijungimas gyvojoje gamtoje gali atvesti prie svarbiausių atsakymų.

JUJ_4978.jpg

Atliekant adaptuotas „Shinrin yoku“ praktikas miške, terapinis jų poveikis nesibaigia grįžus namo. Vidinę taiką ir miško emociją galima „parsinešti“, saugoti bei puoselėti ir mažiau draugiškoje, iššūkių kupinoje kasdienybėje. Kiekvienas iš mūsų turime įgimtą gebėjimą mėgautis ir „gydytis“ mišku.

Mano misija – padėti šį gebėjimą pažadinti, išskleisti, vėl ir vėl priminti. Nes nuo to priklauso tiek mūsų fizinė sveikata, tiek pilnatvės jausmas.

Esu baigusi tarptautinius miško maudynių ir

miško terapijos intervencijos mokymus,

rengiamus Forest Therapy Hub.

Individualius ir grupinius susitikimus miške

organizuoju nuo 2021 m. 

Ieva Pukelienė - sertifikuota miško maudynių gidė.
Ieva Pukelienė - sertifikuota japoniškos „miško maudynių“ („Shinrin-yoku“) technikos ekspertė.
pexels-myicahel-tamburini-2043740.jpg
MANO MINTYS

Tai, kuo gyvenu, ką mąstau ir ką sužinau.

bottom of page